*nowość* Zamów szybciej

Kliknij w ten LINK jeżeli akurat otwierasz tą stronę na telefonie lub zeskanuj poniżej qr code, jeżeli przeglądasz tą stronę na komputerze.

W obu przypadkach będziesz mieć naszą najnowszą aplikację tianDe. Możesz też ją polecać swoim znajomym.

Dla zainteresowanych- wyjaśnię, jak dzięki poleceniom- możesz uzyskać prowizje, ża polecenie.

AplikacjaTianDe! Szybko, wygodnie, mobilnie


Uruchomiliśmy długo wyczekiwaną aplikację mobilną!
Szybka, intuicyjna, z nowoczesnym designem i wygodnym interfejsem – docenisz wszystkie możliwości aplikacji!
W aplikacji „zaszyliśmy“ maksymalną liczbę funkcji, które pomogą każdemu z Was prowadzić swój biznes na pełnych obrotach:

ZAWSZE NA BIERZĄCO Codzienna aktualizacja paska informacyjnego – aktualne informacje o produktach w asortymencie, ważnych wydarzeniach korporacji, ogłoszenia o webinarach, przedsięwzięciach i inne ważne aktualności.

PROFIL OSOBISTY Twój Profil Osobisty teraz zawsze pod ręką! Możesz w dowolnej chwili zalogować się i sprawdzić wszystkie informacje o swoich rachunkach, zamówieniach, ostatnich działaniach struktury (rejestracja, utworzenie/anulowanie zamówienia, naliczanie punktów).

CZAT ONLINE Teraz jeszcze łatwiej zwrócisz się o pomoc do specjalistów korporacji! Możesz zadać interesujące Cię pytanie, szybko uzgodnić szczegóły i rozwiązać problem!

„ROZKRĘCAJ“ BIZNES Teraz możesz kierować swoim biznesem online: analizować wskaźniki biznesowe, rejestrować nowych klientów i koordynować działania struktury.

OFERTY I LINKI REFERENCYJNE Chcesz wysłać swojemu przyjacielowi lub klientowi link do dowolnego rozdziału katalogu z wybranym produktem? To proste! Po prostu podziel się linkiem z wybraną osobą i automatycznie zostań jej konsultantem.

WYSZUKIWARKA Musisz szybko sprawdzić kod lub cenę produktu? Szybka wyszukiwarka pozwoli Ci z łatwością znaleźć produkt lub zestaw według nazwy produktu lub kodu.

DUŻY WYBÓR W katalogu TianDe możesz nie tylko szybko znaleźć potrzebny produkt w wybranym mieście, ale też możesz go zamówić.

Przyjaciele! Korzystajcie z nowej aplikacji mobilnej TianDe! Bądźcie zawsze dostępni! Trzymajcie rękę na pulsie biznesu!Jak można zamawiać przy użyciu aplikacji?
Wybierz produkty i jeżeli koszt wysyłki z Pragi jest dla Ciebie zbyt duży to prześlij do nas na biuro@pasjadospa.pl wiadomość z kodami produktów.
Dodaj dane do wysyłki. W odpowiedzi prześlemy formularz z zamówieniem i popotwierdzeniu – zrealizujemy wysyłkę z hurtowni w Polsce.Daj znać, czy kod odsyła zarówno do App Store jak i do Google Play. Klikając w obrazek przejdziesz od razu do strony producenta
Zainstaluj naszą nową aplikację polecaj jej instalację i zakupy. Złóż zamówienie.
Zadzwoń do nas po swoim pierwszym zamówieniu- dzwoń 690 661 641
. Kolejne zamówienie możesz otrzymać już z hurtowni w PL= tańszy koszt wysyłki.
Polecaj aplikację. Jeżeli chcesz się dowiedzieć, jak zarabiać na polecaniu- dzwoń- 690 661 641