... ... ... ...

Dobry peeling potrafi zdziałać cuda. Peeling nie tylko odmładza

i odświeża skórę, ale również świetnie sobie radzi z przebarwieniami

i drobnymi niedoskonałościami cery.
 

Nie ma się co dziwić, że wśród dziesięciu najczęściej kupowanych kosmetyków znajdują się również peelingi. Wystarczy raz użyć takiego kosmetyku, żeby docenić jego działanie na skórę. Naturalny cykl jej regeneracji trwa przeciętnie ok. 4 tygodni- w tym czasie komórki, które powstają w najgłębszej warstwie naskórka, stopniowo przesuwają się ku powierzchni. Tu ulegają odwodnieniu, zrogowaceniu, aż wreszcie obumierają i złuszczają się „wypychane” przez kolejne komórki przesuwające się ku górze.

 

Ten cykl nie tylko wydłuża się z wiekiem, ale z wielu przyczyn (np. stres, przemęczenie, nadmiar używek) proces złuszczania może przebiegać wolniej, co powoduje, że martwe komórki nawarstwiają się, skóra robi się szorstka, zszarzała. I wtedy właśnie pomocny staje się piling- usuwając martwe komórki naskórka, natychmiast wygładza

i rozjaśnia skórę, pobudza ją także do szybszej odnowy, usuwa nadmiar sebum, odblokowuje ujścia gruczołów łojowych. Dzięki niemu

w zauważalny sposób poprawia się kondycja skóry, bo po takim zabiegu łatwiej i głębiej wnikają w nią kosmetyki odżywcze i nawilżające.

 

Peelingi mogą być cukrowe, solne. Jest szeroka gama dodatków do peelingu. Zabiegi tego typu wykonuje się zarówno w gabinecie SPA, jak i w saunie- np. parowej lub w fińskiej (peeling w przypadku drugiej, suchej sauny, ze względów higienicznych, powinien być podawany poza kabiną sauny. Klient możne wrócić do sauny fińskiej- natomiast uprasza się, by nie pozostawił soli na deskach w saunie).

 

Wykonujemy peelingi indywidualne- np. z dojazdem do klienta lub w saunie parowej, wyposażonej w odpowiedni zabiegowy stół. 

 

 

 

Peeling- korzyści

01 listopada 2018

Mobilna light wersja strony

WROĆ DO BLOGA

Projekt i realizacja PasjadoSPA.pl Marcin Jastrzębski

tianDe ID: 133 55 119