Kilka słów o właścicielu strony

Nazywam się Marcin Jastrzębski. Jestem fizjoterapeutą. Ukończyłem również podyplomowy kierunek – zarządzanie infrastrukturą lotniskową. Odbywałem praktykę jako fizjoterapeuta i pracownik w Kraków Airport.

Nazwa Pasja do SPA.pl powstałą w oparciu o moje zainteresowania w tematyce zdrowia, wellness i chęć wyjscia z etatu. Pasja do SPA to promowanie produktów i zabiegów mających na celu poprawę wyglądu, zdrowia i samopoczucia.

Zaczałem prowadzić seanse saunowe (Aufguss) na zlecenie w obiektach z sauną.

W kolejnym kroku prowadziłem swój salon fizjo – kosmetyczny w Krakowie.

Wprowadziłem również produkty na bazie naturalnych składników, które oto widzicie na tej stronie.

Produkty oferowałem również na swojej wyspie handlowej w dużej krakowskiej galerii handlowej.

Oprócz branży SPA inwestuję też w nieruchomości i poszerzam ofertę Pasji. Posiadam mieszkania na wynajem w Krakowie przy ul Solnej 4. KrakowStudio.pl

W wolnej chwili saunuję, nurkuje (kurs AOWD), jeżdzę na rowerze (rekord 200km/dzien, jezdzę na motocyklu, chodzę po górach, interesuję się elektromobilnością, lotami turystycznymi (jako pilot samolotu ultralekkiego). Jeżdzę na nartach, pływam kajakiem. Chodziłem na kurs bachaty.

Od niedawna zacząłem doceniać podróże zagraniczne (Włochy, Ukraina, Czechy, Chiny, Dubaj… podróże faktycznie kształcą)

Jestem osobą kreatywną. Lubię przebywać z ludzmi mądrzejszymi od siebie. Lubię inspirować innych- stąd często testuje różne aktywności, by pokazać, że nie wolno rezygnować z swojego hobby- moje hobby to innowacje. Nasze hobby nakręca nas do działania. Testowałem aktywności tj. spinning (na rowerze), bungee 90m, turystyka również w kopalni- trasa górnicza, doskonalenie jazdy na torach wyścigowych- płyty poślizgowe i jazda super sportowymi samochodami.

Poddaje swoje ciało- morsowaniu, krioterapii, elektrostymulacji….lista ciągle się poszerza. Jestem praktykiem.

W skrócie- Pasja, marzenia- zyc ciekawie (nie próżnie), inspirowac innych. Nasze zycie jest z terminem waznosci!