... ... ... ...

Mobilna light wersja strony

Na co dzień prowadzimy zabiegi fizjoterapeutyczne, kosmetologiczne, prowadzimy sprzedaż kosmetyków- hurt/detal. Ponadto prowadzimy rytuały saunowe w obiektach partnerskich z sauną.

Może akurat planujesz noc saunową? Albo chcesz zorganizować wydarzenie na wyłączność w naszym SPA?

 

SZUKASZ LOKALU NA WYŁĄCZNOŚĆ (SZKOLENIE DLA ZESPOŁU, KLIENTÓW, inne?)

- jeżeli poinformujesz nas o tym z tygodniowym wyprzedzeniem- udostępnimy Ci miejsce, 100 m2 do Twojej dyspozycji. Godziny do ustalenia. Poza godzinami otwarcia.

 

 

 

IMPREZY KTÓRE MOŻEMY DLA CIEBIE ZORGANIZOWAĆ

 

1. WIECZORY PANIEŃSKIE

 

Organizacja wieczoru panieńskiego w SPA to bardzo przyjemna i przede wszystkim oryginalna forma prezentu dla przyszłej panny młodej. Jest to rozwiązanie, które łączy w sobie element niespodzianki, zmysłowości oraz jest przy tym praktyczny – która kobieta nie będzie się cieszyć kiedy się o nią zadba, wymasuje, zastosuje odpowiednie zabiegi pielęgnujące urodę – do tego w doborowym towarzystwie najlepszych przyjaciółek?

 

Tradycyjne formy, czyli samo wyjście w miasto połączone czasami z wynajęciem tancerza erotycznego zaczyna być mało oryginalne, a wiele osób szuka nowych rozwiązań. Usługa tańca erotycznego jest stosunkowo droga, a czasami i jakość tancerza pozostawia wiele do życzenia. No i taki taniec trwa ok. pół godziny, a w SPA można spędzić kilka godzin świetnie się bawiąc i pielęgnując urodę oraz zmysły.

 

Decydując się na takie spędzenie wieczoru panieńskiego nie ma mowy o niezadowoleniu czy nietrafieniu w gust – KAŻDA PRZYSZŁA PANNA MŁODA BĘDZIE SIĘ CIESZYĆ ;), a po czasie spędzonym w SPA, kiedy dziewczyny będą zrelaksowane i wypielęgnowane od stóp do głów można ruszyć w miasto i sprawdzić efekty, które się osiągnęło w SPA.

 

Panie zainteresowane organizacją wieczoru panieńskiego z naszą pomocą prosimy o kontakt, celem ustalenia szczegółów takiej imprezy. Ustalamy:

 

 • budżet,

 • ilość osób uczestniczących w imprezie,

 • godziny,

 

Jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagających Pań.

Sam wieczór panieński może wyglądać różnie.

 

 • Dziewczyny przychodzą i w zależności od ustalonej opcji mogą mieć SPA całe dla siebie.

 • Jedne wykonują zabiegi na twarz,

 • inne w tym czasie są poddawane zabiegom upiększania dłoni i stóp,

 • a jeszcze inne poddają się zabiegom na ciało lub masażom.

 • możliwe są też rytuały saunowe- typu show- działanie na wszystkie zmysły (odpowiednie aromaty do sauny, muzyka, mrożone owoce, umiejętne rozprowadzenie aromatu przez saunamistrza "show", odpowiednie oświetlenie w saunie, maski kosmetyczne na włosy i na twarz

 • rytuały tematyczne- ruska bania- witki brzozowe, mieszanki aromatyczne- terapeutyczne,

 • peelingi- również w saunie parowej

 

Dziewczyny mogą zamiennie wykonywać zabiegi, a w przerwach spokojnie posiedzieć, porozmawiać i powygłupiać się.

 

Dużo zależy od oczekiwań Pań.

 

 • Jedne będą chciały otrzymać spokojną i relaksującą atmosferę przy klimatycznej muzyce,

 • inne będą chciały romantycznej scenerii i takowych zabiegów,

 • a jeszcze inne będą wolały głośniejszą i dynamiczniejszą muzykę, a same zabiegi wykonywać w formie zabawy trochę w stylu „beauty party”.

 • Może się zdarzyć, że będą chciały sobie potańczyć, zjeść przekąskę czy zrobić sesję zdjęciową – to wszystko jest możliwe.

 

Mało tego dziewczyny mogą otrzymać w ramach pakietu dobór makijażu ślubnego, który zostanie wykonany także w dniu ceremonii. Współpracujemy z profesjonalistami w w dziedzinie organizacji slubów oraz z firmą rejestrującą wesela i inne imprezy okolicznościowe.

 

Generalnie można zorganizować taki wieczór wg potrzeb i wyobraźni klientek.

Ceny są ustalane indywidualnie- gdyż projekt szyty jest na miarę.

 

 

2. SPOSÓB NA ORYGINALNĄ I ZMYSŁOWĄ RANDKĘ LUB URODZINY

 

 

Zapraszamy pary do skorzystania z naszej oferty- masaż dla niej- stacjonarnie lub na życzenie- mobilnie. Masaże dla par.

 

3. SEANS W KLIMATACH TRADYCYJNEJ RUSKIEJ BANI (w wynajętej saunie)

 

- witki brzozowe, propolis, terapeutyczne wyciągi ziołowe, alkohol w dawce terapeutycznej. Jeżeli trzeba- zaprosimy gościa ze wschodu- i oprócz wschodniej muzyki będziesz mógł/ła porozmawiać po Rosyjsku. :)

 

4. MASZ INNY POMYSŁ? ZAINTERESUJ NAS NIM..... RAZEM MOŻEMY STWORZYĆ WYJĄTKOWE WYDARZENIE.

 

- jesteśmy kreatywni.

Projekt i realizacja PasjadoSPA.pl Marcin Jastrzębski

tianDe ID: 133 55 119