... ... ... ...

Masaż ciążowy to chwila wytchnienia i relaksu dla przyszłej Mamy, która w okresie ciąży jest narażona na duże obciążenia stawów i napięcia mięśni.

 

Masaż prenatalny zaleca się kobietom w bezpiecznym okresie ciąży, między 3 a 8 miesiącem, pod warunkiem, że ciąża przebiega bez zagrożenia dla dziecka, a lekarz prowadzący wyraża zgodę na wykonanie masażu.

 

Podczas masażu kobieta leży kolejno na prawym i lewym na boku ze zgiętymi nogami, ponieważ pozycja ta gwarantuje bezpieczeństwo i komfort zarówno dla niej jak i dla dziecka. Techniki używane podczas wizyty są specjalnie dobrane, aby rozluźnić spięte i obolałe mięśnie pleców bez użycia mocnych bodźców.

 

Glaskanie i delikatne rozcieranie mięśni nóg pozytywnie wpływa na krążenie krwi i odprowadzanie limfy do węzłów chłonnych, a to zmniejsza zastoje żylne i limfatyczne czyli zapobiega opuchnięciom i uczuciu ciężkości nóg.

 

Do masażu stosowane są tylko 100% naturalne surowce kosmetyczne i oleje, m.in. ciepła oliwa z oliwek, antyalergiczny olej kokosowy zapachowy lub bezzapachowy i masło shea, a to szczególnie ważne dla zdrowia i dobrego samopoczucia przyszłej Mamy.

 

Jako profesjonaliści- posiadamy zestaw specjalnych kształtek, które wykorzystujemy podczas pracy na stole do masażu. Nasza pacjentka będzie leżała na stole w komfortowej pozycji.

 

Masaż dla kobiet w ciąży

01 listopada 2018

Mobilna light wersja strony

WROĆ DO BLOGA

Projekt i realizacja PasjadoSPA.pl Marcin Jastrzębski

tianDe ID: 133 55 119