Jak zamówić olejki doterra (polecam wraz z dyfuzorem- idealny do samochodu)

Pomożemy założyć Ci konto u producenta. Napisz do nas lub zadzwoń. ID do założenia Twojego konta: 10655903 www.olejkidoterra.com

Dlaczego warto mieć własne konto w doTerra?

Korzyści z posiadania konta hurtowego jest wiele:

1. Możesz zamawiać olejki w cenie hurtowej -25% od ceny detalicznej. Nie ma znaczenia na jaką kwotę złożysz zamówienie.

2. Jeśli zdecydujesz się na większe zakupy, możesz otrzymywać produkt miesiąca bez żadnych dopłat (1 dnia miesiąca doTERRA ogłasza co będzie prezentem).

3. Uczestnicząc w programie lojalnościowym zbierasz punkty, które później wymienisz na darmowe produkty. Na początku otrzymujesz na swoje konto 10% zamówienia w punktach. Po roku na Twoje konto może trafiać nawet 30%.

Wiele osób korzysta z tego programu i co miesiąc otrzymuje darmowe olejki, kremy, pasty do zębów czy środki czystości do domu.

Myślisz o założeniu własnego konta? To proste:

Tutaj znajdziesz więcej takich kart z opisem produktów LINK

Jakie mamy dostępne zestawy LINK

POLECAM TAKI ZESTAW

Pilot Diffuser 60213787 (dyfuzor jest w ładnym etui. W etui jest miejsce na 4 olejki
Dzika pomarańcza 60204655 + jakiś inny ulubiony zapach
Broszura 60208127

1. Kliknij Join & Save a następnie Join doTERRA.

2. Wybierz odpowiedni język i kraj.

3. Wybierz opcję Wholesale Customer (klient hurtowy) lub Wellness Advocate (ambasador). Jeśli nie wiesz, którą opcję wybrać, warto zacząć od konta Wholesale Customer (klient hurtowy). Taki wybór zawsze zostawia furtkę do bezpłatnej zmiany na typ Wellness Advocate (ambasador) a Ty masz czas zapoznać się z produktami. Natomiast jeśli już wiesz, że chcesz nawiązać ze mną współpracę biznesową, niezbędne jest założenie konta Wellness Advocate.

4. Pola identyfikator odbiorcy i Identyfikator sponsora powinny być już wypełnione, ale jeśli nie są, to wpisz moje ID: 10655903. Wtedy ja będę Twoim opiekunem i przewodnikiem po świecie olejków eterycznych.

5. Wpisz swoje dane. Jeśli wybierzesz klienta hurtowego, nie będziesz podawać żadnego identyfikatora podatkowego. Jeśli wybierzesz opcję Wellness Advocate, niezbędne będzie wpisanie swojego numeru identyfikacji podatkowej.

6. Checkout to moment na wybranie zestawu. Tu polecam wybranie zestawu rejestracyjnego (Enrollment Kit), który pozwala zaoszczędzić pieniądze ponieważ kupując go nie ma opłaty rejestracyjnej 20 euro netto (24,60 brutto). Jeśli nie chcesz wybierać z gotowych zestawów, w okienku zacznij wpisywać nazwy olejków (takie małe okienko), które chcesz dodać do swojego zamówienia. Jeśli komponujesz swój własny zestaw, konieczne jest także dodanie broszury „DoTERRA Essentials” o wartości 20 euro netto (24,60 brutto), to opłata za członkostwo.

Jeśli nie masz pewności, od którego zestawu najlepiej zacząć skontaktuj się ze mną zanim się zarejestrujesz! Pomogę Ci dobrać najlepsze dla Ciebie olejki. Na głównej stronie Pasji jest możliwość zakupienia PDF’a z opisem, jak wykorzystać olejki w terapii leczniczej.

Pilot doTERRA dyfuzor do aromaterapii bezprzewodowy, ultradźwiękowy, mały, lekki do samochodu i nie tylko.

www.olejkidoterra.com

https://www.mydoterra.com/marcinjastrzebski/